Zrzut Ekranu 2023 07 28 O 12.33.02

Amerykański przedsiębiorca i miliarder Bryan Johnson przyjmuje ponad 100 różnych suplementów

45-letni Bryan Johnson, przedsiębiorca z branży biotechnologicznej dąży do tego, aby ponownie mieć ciało 18-latka. Dzięki programowi medycznemu już teraz obniżył swój wiek biologiczny o co najmniej 5 lat – informuje Bloomberg. Koszt realizacji programu to 2 mln dolarów rocznie.

Prawdopodobnie większość z nas marzy o tym, by się nigdy nie zestarzeć. Bryan Johnson jest na tyle zamożny, że może sobie pozwolić na zatrudnienie aż tylu naukowców, tyle, że kosztuje go to wszystko krocie.

Przestudiowałam dosyć głęboko ten temat i okazuje się, że na 110 suplementów, które bierze codziennie nasz bohater, substancje w naszych suplementach, to około 80% zawartości jego codziennej dawki, tyle, że o dziwo! My mamy do dyspozycji radę 100 naukowców, nie 30 i nie musimy wydawać tylu milionów na to, by zadbać o siebie kompleksowo.

80% składników mamy za 9 milionowych tego, co płaci Johnson!!!

Przyznam, że szokuje mnie ten fakt, bo okazuje się, że nie mamy zielonego pojęcia, co leży przed naszym nosem!

Bryan Johnson oprócz suplementacji, którą uważa za główny fundament procesu odmładzającego ciało i przywracającego zdrowie, uprawia także sport.
Codziennie wykonuje różne ćwiczenia przez godzinę, a oprócz tego 3 razy w tyg bardziej zaawansowane treningi.

Jest tego o wiele więcej, ale może to już Ci wystarczy, bo powiesz pewnie:

  • Kto dziś ma na to czas?

Osobiście uważam, że to kwestia priorytetów. Albo znajdziesz czas, na przykład 30 minut 3 razy w tygodniu z nami, albo za jakiś czas będziesz brać tabletki przeciwbólowe, bo stawy bolą, bo kości twarde, bo rano sie dziwnie wstaje i trzeba się najpierw rozchodzić.

To tylko 30 minut, 3 razy w tygodniu plus najlepsza suplementacja, jaką znam i możesz zacząć planować kolejne wakacje w najpiękniejszym bikini, jakie kiedykolwiek założysz.

Nie proponuję Ci programu odchudzającego, bo gdy zaczniesz odczuwać na sobie zmiany po naszych suplementach, sama zapragniesz więcej spektakularnych wyników.

Chodzi mi o to, że przykład Bryana Johnsona pokazuje, jak ważna jest dziś suplementacja. Dzięki niej organizm sam zacznie sprzątać, usuwać magazyn toksyn, jakim jest nadmierna tkanka tłuszczowa.

Dobre odżywienie, to 80% sukcesu. Organizm dobrze odżywiany sam włącza system autouzdrawiania i przywraca równowagę. Wtedy nawet bez specjalnego wysiłku waga zacznie sama spadać.

Zacznij od najważniejszego optymalnego zestawu suplementacji na cały dzień.

Odezwij się do swojej Trenerki / Trenera po link do zakupu, a jeśli masz już założone konto klienckie, pamiętaj, że kupujesz każdy produkt z minimum 20%-tową zniżką.

Tak wygląda dzisiaj Bryan Johnson. Prawie jak dzieciak!

Jeśli nie wiesz, do kogo się odezwać, kliknij przycisk poniżej, otwórz messenger i napisz. Skierujemy do Ciebie właściwą osobę.

Recommend0 recommendationsPublished in All, W sieci

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×