Mature Sportswoman Tying Shoelace And Getting Ready For Fitness.

Dlaczego chcesz schudnąć?

Rozmawiam z dziewczynami, kobietami i… muszę przyznać, że mało która wie, dlaczego tak na prawdę chce schudnąć.
Najczęściej po zadaniu tego pytania padają odpowiedzi jak ze szkolnego podręcznika. Mam wałeczki, nie wchodzę w ciuchy, czuję się ociężała, źle się z tym czuję itd… Standardowe odpowiedzi, jakby się wszystkie zmówiły 🙂

Podają tak wymyślne i przedziwne powody, że czasami po prostu rezygnuję z dalszego wypytywania, bo wiem, że bardzo często nie są świadome i nie są w stanie przyznać się same przed sobą, co rzeczywiście popycha ich do tego, żeby choć spróbować zmienić coś w swoim wyglądzie.

Każdy powód wydaje się ważny, jednak większość z nich zrodziła się na skutek czyjejś opinii o nas i w efekcie bardziej krytycznemu spojrzeniu na siebie.
Wystarczy raz usłyszeć, że masz duże pośladki albo zbyt pełne policzki i przyczepi się do Ciebie ta zmora na dobre.

Choćby nie wiem jaki to był powód, ON NIE JEST PRAWDZIWY!. To tylko peryferie, dodatki, “ozdobniki” powiększające ciężar Twojego problemu. Ale ten problem to nie jest tak na prawdę problem. To prawdopodobnie najgłębiej skrywane pragnienie bycia mega atrakcyjną babką, która przyciąga wzrok zarówno mężczyzn jak i kobiet. No wszystkich!

Dopóki nie uświadomisz sobie tego, że chcesz po prostu wymiatać w akademiku, na dzielnicy czy u siebie na wsi, gdziekolwiek jesteś i będziesz wymyślała miliony nieistniejących wyjaśnień, nie zrobisz nic ze swoją nadwagą.
Nie oszukuj sama siebie. Powiedz sobie: Tak, chcę być zajebistą laską! Chcę być atrakcyjna!

Nie wiem o czym dokładnie marzą kobiety, ale każda, bez względu na wiek, pochodzenie, wyznanie i narodowość chce coś znaczyć. Chce być ważna dla kogoś, ale żeby być ważną dla kogoś, najpierw sama musi się poczuć ważna i wielka we własnych oczach.

Recommend0 recommendationsPublished in Zrzucanie wagi

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *