Witaj w Szkole

Jedzenia.

Od teraz będę Ci towarzyszyć, jako Twoja Wirtualna
Asystentka. Opowiem Ci o nieznamym świecie,
którego nigdy nie widziałaś, ale możesz go poznać
w każdej chwili. Jest to świat spełnionych
marzeń i zrealizowanych celów

Od teraz będę Ci towarzyszyć, jako Twoja
Wirtualna Asystentka. Opowiem Ci o nieznamym świecie,
którego nigdy nie widziałaś,
ale możesz go poznać w każdej chwili.
Jest to świat spełnionych marzeń i zrealizowanych celów

Witaj
w Szkole
Jedzenia

Od teraz będę Ci towarzyszyć, jako Twoja Wirtualna Asystentka.
Opowiem Ci o nieznamym świecie,
którego nigdy nie widziałaś,
ale możesz go poznać w każdej chwili.
Jest to świat spełnionych marzeń i zrealizowanych celów

Czy To jest dla mnie?

Bardzo często pada pytanie: Czy ta dieta jest dla mnie dobra? Pozwól, że teraz ja zadam Ci pytanie moja droga czytelniczko. Czy znasz kogoś, kto nie może zdrowo jeść? Czy znasz choć jedno przeciwskazanie do sposobu odżywiania, który doprowadza do równowagi biochemicznej w organizmie i dzięki temu “włącza swój naturalny system autouzdrawiania”?

Czy znasz kogoś, kto nie chce się dobrze czuć, dobrze wyglądać, mieć jasny umysł i kreatywność z turbo doładowaniem oraz mieć ogromne nadwyżki energi, chęci do życia, działania i uszczęśliwaiania wszystkich wokół?

Dlaczego produkty?

Czy wyobrażasz sobie dzisiaj jeść ekstremalnie zdrowo, zaopatrując się tylko w to, co masz do dyspozycji w supermarkecie lub na straganie? Czy wiesz, jak niską wartość odżywczą mają produkty spożywcze w sklepach? Czy wiesz, że aby dzisiaj dobrze się odżywiać, musiałabyś zjadać codziennie kilkadziesiąt kilogramów warzyw? A gdzie reszta? Białka zwierzęce, tłuszcze, owoce, nabiał?

Nasze produkty doskonale wypełniają lukę między tym, co dziś jesz, a tym, co powinnaś jeść. Poza tym kosztuja o wiele mniej niż kilkadziesiąt kilogramów warzyw każdego dnia.

Dlaczego tak drogo?

Na dzień dzisiejszy jest to chyba najtańsza opcja zaopatrywania się w pełnowartościowe posiłki. Bazowy program zaczyna się od 8 złotych z groszami na dzień, bez względu na to, czy zjesz jeden posiłek Juice Plus+, czy dwa w ciągu dnia. Mówimy tu o 7 dniach w tygodniu, czyli taniej niż na szkolnej stołówce, gdzie dzieci mają tylko jeden posiłek i tylko w dni szkolne. Poza tym wartość odżywcza szkolnych posiłków pozostawia wiele do życzenia.

Kolejna, bardzo ważna kwestia to omawiany w poprzednim kroku temat zjadania kilkudziesięciu kilogramów warzyw dziennie. Nie jesteś w stanie fizycznie temu podołać, a nawet gdybyś była, to to nie będzie miało nic wspólnego ze zdrowiem. Nasze produkty są w doskonałych proporcjach białkowo-węglowodanowo-tłuszczowych. No i są bajecznie pyszne.

Brakuje mi motywacji

Jeśli brakuje Ci motywacji, to znaczy, że masz niską energetykę. I na odwrót. Jeśli masz niską energetykę, brakuje Ci motywacji. Jeśli zdiagnozowałaś u siebie taki stan, jest na to prosty sposób. Ustal sobie cel. Nawet jeśli on w tej chwili nie jest dla Ciebie najważniejszy, ale on będzie pierwszym krokiem. Jeżeli jednak nawet ustalenie celu jest dla Ciebie zbyt trudne, pozostaje nam krok trzeci: Postaw na rozwój. W zgodzie ze sobą zrób wszystko, aby nie stać w miejscu. Zastój jest niezgodny z naturą i im dłużej pozostajesz w tej sytuacji, tym więcej będziesz musiała odkręcać.

No dalej! Jeden z trzech kroków! Zrobimy to razem. Uwierz mi, ja się na tym znam i wiem, jak Tobą potrząsnąć!

Co po programie?

Dieta Szkoły Jedzenia jest banalnie prosta, szybka i silnie energetyzująca ciało. Nauczysz się rzeczy, jakich normalnie nie uczą ani dietetycy, ani lekarze, ani kołcze rozwoju duchowego. Nauczysz się programować w biegu własną podświadomość, a co za tym idzie, wszystkie procesy biochemiczne w ciele i mózgu. Twoja podświadomość jest jak kot…. Kota też można wytresować. Tylko wtedy zapanujesz nad wszystkimi sferami w swoim życiu. Wtedy będziesz wiedzieć na 100%, co dalej. Szkoła Jedzenia to kompleksowa naprawa życia.

Twój najlepszy wybór dzisiaj. Nie ma i nigdy już nie będzie jedzenia, jakie pamiętamy. Wybierz mądrze

Opinie o programie

Mamy na grupach

Od 2015 roku

0 K
Użytkowników

Umów się na czat

Zarezerwuj sobie 15-30 minut na rozmowę pisemną na czacie, telefoniczną
lub wideospotkanie. Wybierz, co Ci bardziej odpowiada.