Nasze dania są niezwykle proste, bogate w składniki odżywcze, sycące i szybkie w przygotowaniu. Z powodzeniem będziecie całą rodziną wylizywać talerze, a Twój organizm w tym czasie zaprowadzi równowagę i odwdzięczy Ci się potężnym skokiem energii, dobrym samopoczuciem i….. wyrzucaniem śmieci nagromadzonych przez lata.

Te dwa tygodnie z nami sprawią, że zakochasz się w swoim odbiciu w lustrze.

Specjalna, opatentowana technologia NTC® pozwala przyspieszyć i uprościć bioprzyswajalność substancji odżywczych, z pominięciem układu pokarmowego, czyli mówiąc w skrócie, trafiamy wprost do samej komórki.

Ten system powoduje, że już po kilku/kilkunastu minutach czujesz działanie każdego naszego produktu i jeszcze w tym samym dniu zauważasz, że zniknęło „szukanie czegoś do przegryzienia”. Odżywianie komórkowe sprawia, że nie jesteś głodna, kiedy nie ma pory na posiłek, co bardzo przyspiesza oczyszczanie i gubienie zbędnych kilogramów.

Jeśli nie masz jeszcze swojego Trenera i nie posiadasz kuponu rabatowego, przeczytaj poniżej, jak do nas dołączyć.

Jeśli nie widzisz zawartości poniżej, to znaczy, że nie jesteś zalogowana / zalogowany lub nie masz dostępu. Kliknij poniżej, aby się z nami skontaktować JEŚLI NIE JESTEŚ JESZCZE W NASZYM PROGRAMIE

Not Enrolled
This course is currently closed

Kurs Includes

  • 4 Lekcje
  • 15 Tematy