Sok Na Men

Moja metoda na fale gorąca w

𝐌𝐎𝐉𝐀 𝐌𝐄𝐓𝐎𝐃𝐀 𝐍𝐀 𝐅𝐀𝐋𝐄 𝐆𝐎𝐑𝐀̨𝐂𝐀 𝐖 𝐌𝐄𝐍𝐎𝐏𝐀𝐔𝐙𝐈𝐄

Nie mam nadwagi, ale kilka kilogramów przybyło mi w trakcie 2 lat, które właśnie mijają w styczniu, odkąd napadła mnie menopauza.

Moje MetodaTo był dla mnie cios, bo ponad 8 lat temu w przepiękny sposób zgubiłam 24 kilogramy i cieszyłam się tym stanem aż do tortur, które spadły na mnie, jak grom z jasnego nieba.

Od tego momentu następowała porażka za porażką i nie mogłam sobie w żaden sposób poradzić nie tylko z rosnącą wagą, ale i z monstrualnymi falami gorąca.

Produkty, z którymi pracowałam przez ostatnie 7,5 roku nie dawały rady. W ogóle nie było efektów. Męczyłam się nieziemsko.

Kiedy pojawia się ciepło, nie ma na nic czasu. Gorąc jak z piekła rodem obezwładnia Cię dosłownie w kilka sekund i jesteś mokra jak kura na deszczu. Tylko zimny prysznic ratuje. I tak w kółko Macieju kilkanaście razy dziennie. I co ja komu zrobiłam w tym życiu, albo innym, że tak cierpię?

Podczas spotkań wideo co rusz otwieram i zamykam okno, jak jakaś wariatka. I wahluję się i wentylator puszczam na całego, ale szumi dziad jeden i przeszkadza, a potem jeszcze głowa od niego boli….

I takie sobie tortury uskuteczniam, a że jestem antylekowa i za nic w świecie nie chcę brać żadnych hormonów, przekopuję internety, stare księgi i szukam naturalnych sposobów.

Sok Na MenOdkrywam przy okazji kilka dziwnych rzeczy związanych z menopauzą, ale o tym innym razem. Dowiaduję się, że kozieradka dobrze działa na takie objawy więc kupuję od razu kilo.

Boże! Jakie to kurza twarz paskudne i gorzkie! Nie daję rady tego jeść. Wpadam w rozpacz. No niemożliwe, żebym ja sobie z tym nie poradziła. Na dodatek co jakiś czas na wadze kilogramik się doczepia i zaczyna mnie to dołować.

Październik 2022. Zmieniam firmę, w której zaopatruję się w suple. To, co się o nich dowiaduję sprawia, że tak bardzo ich pożądam, że natychmiast zamawiam ogromną pakę wszystkiego, co na ten moment może mi się przydać i na trzeci dzień mam ją już w domu.

Bosko.

Od tego momentu piję codziennie rano na czczo ten napój zamiast słynnej wody z cytryną i efekt oprócz błyskawicznego zniwelowania tortur jest taki, że dodatkowo nie czuję głodu. Jestem wolna od jakiegokolwiek łaknienia na słodkie czy słone. Mam jasny umysł. Wyłączył mi się tryb łowcy i nie myślę o jedzeniu.

🍊 𝐒𝐎𝐊 🍊 i 𝐌𝐄𝐍𝐎𝐏𝐀𝐔𝐙𝐀 𝐁𝐄𝐙 𝐏𝐋𝐀𝐒𝐓𝐑𝐎́𝐖

Dzisiaj do mojego “soku” użyłam wody gazowanej, bo nie chce mi się schodzić do kuchni po niegazowaną. Dlatego jest pianka na górze.

𝐒𝐌𝐀𝐊…. Jasny gwint! Jak sok pomarańczowy tylko trochę pikantny, za sprawą kurkumy. Normalnie mistrzostwo świata, żeby te wszystkie zioła tak smakowały!

Jakoś nic się nie działo pierwszego dnia, ale na drugi dzień rano siadam do tego właśnie biurka i po jakimś czasie czuję….

Ciepło się zbliża! 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀!

Ale to ciepło jest takie sobie. Nawet nie muszę się rozbierać ani otwierać okna. I tak do wieczora przyglądam się sobie z zachwytem, że fale gorąca mnie już nie torturują.

Od trzeciego dnia nie mam fal gorąca! Minął ponad rok i bez plastrów, bez latania po lekarzach jestem wolna i czuję się jak bogini.

𝐊𝐎𝐍𝐈𝐄𝐂 𝐓𝐎𝐑𝐓𝐔𝐑❗❗❗

Oprócz tego na spokojnie wracam do swojej wagi, zwłaszcza teraz po świętach, bo się obżerałam straszliwie. Mało tego, pięknie mi się harmonizuje flora bakteryjna, bo w tym soku mam żywe kultury bakterii, a oprócz tego to jest taki koktajl wystrzałowy, po którym dostaje się niesamowitego kopa.

I wiem, że większość nie przeczyta tego wpisu do końca i dobrze.

Moje treści nie muszą się wszystkim podobać, ale osobiście po roku używania tych produktów stwierdzam, że głupio zamykałam się przez całe lata na nowości uważając, że nie ma lepszych supli niż te, których używałam wcześniej.

Tutaj mam za sobą kilkadziesiąt patentów i „kosmiczne” technologie, dlatego te produkty działają 𝐍𝐀𝐓𝐘𝐂𝐇𝐌𝐈𝐀𝐒𝐓. Nie za 3 tygodnie czy 3 miesiące.

Głód znika jeszcze tego samego dnia, a co najciekawsze, już pierwszą noc przespałam bez wybudzania się.

Nie da się tego soku zrobić samemu w domu. To specjalna mieszanka dwóch zaawansowanych i opatentowanych produktów z technologią odżywiania komórkowego.

Dzięki temu wracam do swojej wagi nareszcie i już mam nowiusieńki plan żywieniowy oparty o moją wiedzę, doświadczenie i technologie wyprzedzające czas.

Kliknij wten link i po prostu napisz mi na priv “𝐒𝐎𝐊”

Recommend0 recommendationsPublished in All, Menopauza

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×