Podstawy Poziom 1
Odtwórz wideo

Ile diet przerobiłaś już w swoim życiu?

i żadna nie była wystarczająco skuteczna?

1, 3, 5?

Czy nadal masz nadzieję, że znajdziesz sposób na to,
by pozbyć się niechcianych kilogramów?
A może masz już wszystkiego dosyć i zaakceptowałaś fakt,
że kochanego ciała nigdy za wiele?

Może teraz będziesz zaczytywać się w treściach wszem i wobec promujących ciałopozytywność, ale w głębi serca chciałabyś być jednak
piękna, zgrabna, szczupła i mega atrakcyjna?

Pozwól sobie na luksus 120 dniowego wyzwania pod okiem fachowców, by pokochać swoje nowe JA w:​

Logosj

Program
odchudzający

Jeśli chcesz schudnąć, trafiłaś w dobre miejsce. Bez lania wody i zbędnego tłumaczenia, dostaniesz do ręki fantastyczne gotowce, opracowane na podstawie wywiadu.

Rozwój nie oznacza skakania z jednego kursu na drugi. To naturalny proces doświadczany poprzez dokonywanie świadomych wyborów. Nieświadome też nas uczą, tyle, że boleśnie. Nie rozwijasz się wtedy tylko nadmiernie eksploatujesz. Im więcej wiedzy przyswajasz, tym mniej masz czasu i miejsca na wdrożenie jej w prawdziwym życiu.

Jesteśmy dziś przebodźcowani do granic możliwości dlatego Metamorfoza jest miejscem, gdzie pozbędziesz się natłoku myśli, obciążeń, uwarunkowań i cudzych programów, aby zastosować w praktyce najprostsze narzędzia do życia w szeroko rozumianym dobrobycie.

 

Oto, co otrzymasz:

– Nauka otrzymywania w praktyce. Otrzymujesz zadanie do wykonania i praktykujesz.
– Dostęp do grupy”Magików”.
– Grupowe spotkania online, gdzie każdy pokazuje wyniki oraz omawiamy kolejne lekcje.
– Kompleksowy zestaw narzędzi do zarządzania sobą.
– Uruchamianie mocy.

Program
motywacyjny

Nie masz samozaparcia? Nie szkodzi. Jeśli potrzebujesz bata nad sobą, dostaniesz go. Jeśli potrzebujesz psiapsiółki, znajdziemy Ci ją. Z nami wszystko jest proste!

Jeśli nie masz zdrowia, nie masz obfitości w życiu ani szczęścia. Dobre zdrowie jest fundamentem powodzenia w życiu, a zdrowie zależy od jedzenia i myślenia. Dobre zdrowie to wysoki poziom energii, charyzma, chęć do życia na wysokim poziomie, cokolwiek to znaczy. Mnóstwo pomysłów i marzeń.

Niska energetyka oznacza brak sił witalnych, brak zdrowia, depresję, nieposiadanie celu w życiu i poczucie niskiej wartości. Życie bez energii jest wegetacją.
Czego pragniesz? Szczęścia i fanatastycznego życia, czy przeżywania każdego dnia z myślą, żeby tylko się już skończył?

Efekty juz po 7 dniach. Nie tylko zgubisz kilogramy, ale poczujesz potężny zastrzyk energii. Będzie to też moment, w którym zobaczysz rzeczy, których nie dostrzegałaś dotychczas, a były obok Ciebie zawsze. Pamiętaj, że zdrowy człowiek, to szczupły człowiek. Każdy nadprogramowy kilogram oznacza, że w organizmie dzieje się źle.

  • Jadłospisy na 4 do 52 tygodni (W zależności od pakietu).
  • Listy zakupów
  • Produkty uzuzpełniające zdrową dietę
  • Dostęp do grupy wsparcia
  • Codzienne sprawdzanie raportów
  • Cotygodniowe uzupełnianie pomiarów
  • Codziennie od rana do wieczora wsparcie ekspertów na czacie grupowym oprócz niedzieli i dni świątecznych

Suplementy
diety

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy z jedzenia braliśmy wszystko, co dla nas najlepsze. W dobie plastikowego jedzenia i zapychaczy, suplementacja jest wręcz koniecznością!

Marzysz czasem o sytuacji, że wchodzisz do sklepu i kupujesz to, na co masz ochotę, bez zastanawiania się, czy masz na to pieniądze? Czy możesz sobie wyobrazić, że jedziesz na wakacje, meldujesz się w hotelu i dopiero tam decydujesz, jak długo zostajesz, a zazwyczaj wydłużasz ten czas?

Czy możesz sobie wyobrazić sytuację, kiedy nie musisz sprawdzać stanu konta, bo wiesz, że masz pieniądze na każdą zachciankę? Ja znam to uczucie i chcę, abyś dołaczyła do grona tych wyjątkowych ludzi, którzy posiadają technologię celu i otrzymują wszystko, co chcą.

Możliwość dołączenia do zespołu Networkerów. Jesteśmy jedynym zespołem na świecie, w którym nie piszemy do nikogo, nie zaczepiamy, nie spamujemy, nie niszczymy relacji, a na pracę poświęcamy tylko jedną godzinę dziennie. Ta godzina wystarcza na wykonanie 5 zadań, a te zadania sprawiają, że ludzie sami do nas piszą i nasz projekt działa niezawodnie od 7 lat.

Network to najlepsza i najbardziej wygodna forma pracy. Godzina dziennie, 5 zadań i wystarczy Ci tylko telefon oraz dostęp do internetu. Zamist skrolować bezowocnie Facebooka, przekuj to na pieniądze. Zostań Mistrzem Nowego Wymiaru Networku. Więcej dowiesz się tutaj.

program
regulujący

Coś dla kochających gotowanie kuchareczek, abyście mogły pichcić same zdrowe pyszności bez ryzyka, że pójdzie w boczki. Dołącz do pragramu i korzystaj!

Zaledwie 3-4% ludzi dokonuje przeskoku ze zwykłego, szarego życia do nowej rzeczywistości, wolnej od problemów, w obfitości, w pełnym zdrowiu i szczęściu. Normalnie wydawałoby się, że mamy coraz gorsze i cięższe czasy, coraz wyższe ceny, coraz bardziej zatrute środowisko. Nie ma znaczenia, co na ten temat myślisz, ponieważ nie wiesz jeszcze, jak to zmienić. Jeśli to, co czytasz teraz wywołuje w Tobie chęć poznania naszych metod, to możesz sobie pogratulować. Masz wielki potencjał, by znaleźć się w tym ścisłym gronie ludzi realizujących na bieżąco każde marzenie, co do joty.

Jeśli jednak masz wątpliwości i myślisz, że to jakiś kit, zamknij tę stronę. Nie mamy dla Ciebie rozwiązania i nie zamierzamy Cię przekonywać. Twój wybór już się urzeczywistnił.

Przede wszystkim totalną wolność od systemu, od sytuacji, od wszystkiego, z czym boryka się 96% ludzkości. Otrzymasz wgląd w sfery, o których nie masz do tej pory pojęcia, że coś takiego istnieje.
Wolność od zmartwień i innych nieprzyjemnych zjawisk.

Niedawno pewien “obudzony/oświecony” człowiek poprosił o krótką informację, jak zmienić swoje życie, bo starcza mu tylko na podstawowe potrzeby. Po usłyszeniu tej prostej metody stwierdził: Tak znam to…

Ludzie znają wszystko, wiedzą wszystko, ale nie potrafią niczego zmienić w swoim życiu. Klątwa tzw wiedzy nie pozwala ich ego na “zniżenie się” do roli ucznia i poświęcenia choćby 15 minut dziennie na poprawę włąsnego losu. Wszyscy wszystko wiedzą, ale coraz gorzej mają w życiu.
Nie bądź częścią mentalnie leniwych. Zacznij czarować w swoim życiu. Zacznij żyć, a nie wegetować!

Zostało tylko kilka miejsc. Spiesz się

Do startu zostało

Dni

Co Ci da program Szkoła Jedzenia?

Czy są jakieś skutki uboczne?

Czy ten program jest dla mnie?

Jeśli uważasz, że nic na Ciebie nie działa i wszystkie diety to jeden wielki bullshit, to tak, ten program jest dla Ciebie.

W całej 7-letniej karierze, w naszym programie nie schudło tylko kilka osób na około 150 tysięcy. I były to osoby, które myślały, że samo zapisanie się do programu sprawi cud.

Nie ma takiej możliwości, abyś nie miała wyników, jeśli solidnie zabierzemy się wspólnie do pracy nad Twoją sylwetką!

Poznaj rozkład pierwszych 4 tygodni

Tydzień 1

Wideo wprowadzające

1. Omówienie najważniejszych zasad naszego programu. Od czego zacząć i co w jakiej kolejności będziemy robić.

2. Precyzyjna lista zakupów, dzięki której nie kupisz rzeczy, których nie powinnaś jeść. Może to wiesz, a może nie, ale dzięki tej liście zaoszczędzisz około 30% na zakupach, co wyraźnie odczujesz już po pierwszym miesiącu. Rób notatki.

3. Prosty jadłospis, czyli mówiąc po ludzku, totalny gotowiec z daniami, które przygotujesz dosłownie w maksymalnie 15 minut i bedą proste, smaczne i najesz się DO SYTA. Nie wolno głodować.

4. Pomiary i ważenie. Zdrowe gubienie kilogramów to ok 1,1 kg tygodniowo. Każda nadwyżka, a zdarza się nawet 9 kg na tydzień, to woda. Tłuszcz nie waży dużo, zatem im więcej kilogramów ucieknie, oznacza to, że organizm był mocno zatruty toksynami.

Tydzień 2

Wideopodsumowanie pierwszego tygodnia

1. Przybliżenie dalszych kroków w ciągu całego trwania programu Szkoła Jedzenia.

2. Jak radzić sobie z głodem, jeśli jednak się pojawi i co zrobić, żeby to się nigdy więcej nie powtórzyło.

3. Poznasz ciekawe i praktyczne tricki ułatwiające wdrożenie nowych nawyków żywieniowych oraz ich utrwalenie. Dowiesz się, jak sobie radzić w sytuacjach niespodziewanych i jak zapobiegać "niespodziankom".

4. Jadłospis + lista zakupów. Wdrażamy produkty odżywiające oraz suplementację firmy Juice Plus.

5. Pomiary i ważenie. Kolejny tydzień za nami i świętowanie kolejnych sukcesów.

Tydzień 3

Wideo wprowadzające - Utrwalanie wzorców. Najważniejszy tydzień w całym programie!

1. Trzeci tydzień jest kluczowy w całym programie. Dowiesz się, co należy zrobić, abyś już nigdy nie miała problemów ze swoją wagą.

2. Wykłady na temat energetyki człowieka i jej znaczenia w procesie autoregeneracji.

3. Jak podwyższyć poziom sił witalnych, pożegnać na zawsze stany depresyjne, ospałośc i chroniczne zmęczenie.

4. Jadłospis + Lista zakupów na trzeci tydzień.

5. Pomiary i ważenie.

Tydzień 4

Wideoporada, jak mieć swoje ulubione produkty taniej lub nawet bezpłatnie!

1. MasterChef - Jak stać się Mistrzem szybkich, zdrowych i dobrych dań dla całej rodziny.

2. W tym tygodniu nie ma już łaknienia na słodkie.

3. Jak to możliwe, że cztery tygodnie wystarczą, by już nigdy nie powróciły stare nawyki?

4. Jadłospis + lista zakupów. Czwarty tydzień zamyka Ciąg idealnie opracowanych posiłków według doskonałych proporcji, zgodnie z zapotrzebowaniem na każdym etapie żywienia.

5. Pomiary i ważenie. Przygotowanie do kolejnych tygodni.

Zostało tylko kilka miejsc. Spiesz się

Do startu zostało

Dni

Co dokładnie otrzymujesz,
dołączając do programu?

Co tydzień nowy jadłospis

Na każdy tydzień. Nie musisz już wymyślać, co przyrządzić.

Co tydzień lista zakupów

Gotowce pozwalające oszczędzać do 30% w skali miesiąca

150-1825 posiłków

Przygotowanych po mistrzowsku
dla całej rodziny

Czat od rana do wieczora

7 dni w tygodniu odpowiadamy na Twoje pytania osobiście

Wideospotkania
i konsultacje na żywo

Bezcenna wiedza, doświadczenie oraz bezpośredni kontakt

Zamknięta grupa
na Facebooku

Otrzymasz dostęp do wiedzy, o jakiej Ci się nie śniło

Bonusy
i konkursy

Na koniec 4 tygodnia czeka Cię niespodzianka

Do startu zostało

Dni

CO piszą O NASZYm programie UCZESTNICy

Zostało tylko kilka miejsc. Spiesz się

Do startu zostało

Dni

Tak. Po zakupie produktów i przesłaniu potwierdzenia wpłaty otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów na 1 rok.

Płacisz wyłącznie za produkty odżywiające / suplementy diety firmu Juice Plus, które są niezbędne do prawidłowego wykorzystania programu, który został opracowany w oparciu o te własnie produkty

Tak. W trakcie realizacji zamówienia, wypełniasz formularz i zaznaczasz oraz wypełniasz odpowiednie pola i fakturę otrzymujesz bezpośrednio od producenta, czyli Juice Plus Company

Twoje dane pozostają w bazie danych Juice Plus i w każdej chwili możesz poprosić o ich usunięcie z bazy danych. Dane te wykorzystywane są wyłącznie do realizacji Twojego zamówienia.

×