Opowiem Ci jak schudłam bez wyrzeczeń

[vc_row][vc_column width=”1/2″][imageeffect image=”862″ type=”reflection” lightbox=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][imageeffect image=”1090″ type=”reflection” lightbox=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Oto punkt wyjściowy. Tak wyglądałam, zanim poznałam sposób na to, by zrzucić kilogramy.

Słodycze były moim nieodłącznym towarzyszem, potrafiłam w ciągu dnia spałaszować całe opakowanie pysznych “Maxi King”.
Szczerze mówiąc, moja waga nigdy nie była stabilna. Skoki czasem były ogromne, zupełnie jak z nastrojami i nie miałam pojęcia jak temu zaradzić. Były głodówki, były początki bulimii, było histerycznie dużo prób ustabilizowania wagi na zadowalającym poziomie.

Nigdy mi się to nie udało, aż do chwili, gdy dowiedziałam się o całkiem prostym i łatwym programie, dzięki któremu rzesze kobiet w bardzo różnym wieku przechodzą dosłownie metamorfozę!
Nie byłabym kobietą, gdybym nie spróbowała 🙂

Efekty dało się zauważyć już po tygodniu. Kilogramy zaczęły znikać, zaczęłam zauważać różnicę w ubraniach. Bluzki przestawały stopniowo opinać moje napuchnięte i gąbczaste ciało, a koszule nie rozchodziły się na boki z przodu, przy guzikach 🙂 Co za radość!

Pierwsza faza za mną, potem kolejna… Najciekawsze było to, że nie byłam w stanie jeść aż tyle, ile przewidywał program. Było tego po prostu za dużo! Kocham jeść! Ba, kocham żreć, ale w tym programie to już była przesada. Dziwiło mnie to, bo już samo słowo DIETA kojarzyło mi się od zawsze z wyrzeczeniami, a tu było wszystko na odwrót!

Dużo musiałabym napisać o przebiegu całego programu, który de facto stał się moim stylem życia. Bo DIETA to jest styl życia, ważne, żeby była właściwa 🙂 I w dodatku nie ma czegoś takiego jak problem efektu JOJO!

Dwa powyższe zdjęcia pokazują, jaką tłustą babką byłam 😀 Kolejne dwa zdjęcia sprzed dwóch tygodni i kolejne z dziś… I to nie wszystko.

Odkąd sprawdziłam na sobie i wiele kobiet wraz ze mną, że mamy świetny sposób na powrót do wspaniałej formy, pomagam innym osiągnąć podobne rezultaty z sukcesami 🙂 Mogę pomóc również Tobie 🙂 Czas płynie i dopóki nic nie zrobisz, dopóki nie podejmiesz decyzji, będziesz wciąż oglądała w lustrze ciało, które mogłoby być zupełnie inne, jędrne, gibkie, smukłe i pełne energii 🙂

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][imageeffect image=”1083″ type=”reflection” lightbox=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][imageeffect image=”1082″ type=”reflection” lightbox=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][imageeffect image=”1113″ type=”reflection” lightbox=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][imageeffect image=”1114″ type=”reflection” lightbox=”yes”][/vc_column][/vc_row]

Komentarze

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.