Pakiet BRONZE

• Szkoła Jedzenia jest dostępna online dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy
  • Wprowadzasz zdrowe nawyki bez wychodzenia z domu. Zakupy robisz raz w tygodniu i wszystko masz dostępne w każdym sklepie spożywczym, również online.
  • Jeden lub dwa posiłki dziennie zamieniasz zdrowymi i pysznymi zamiennikami w wielu smakach. Przygotowujesz je w dwie minuty.

Zwróć się do swojej Trenerki lub Trenera po Kupon Rabatowy

Specs

Kategoria:

Opis

Czekanie na odpowiedni moment, to utwierdzanie się w przekonaniu, że sobie nie poradzę. Sukces bazuje na umiejętności podejmowania szybkich decyzji, które determinują szybkość osiągania rezultatów.

• Szkoła Jedzenia jest dostępna online dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy
  • Zaczynasz z konkretnym menu, więc kupujesz tylko to, co jesz. Oszczędzasz czas, pieniądze i nie marnujesz jedzenia.
  • Pierwsze pozytywne zmiany zobaczysz już po 7 dniach.
  • Wszystkie niezbędne materiały, wskazówki i wsparcie otrzymasz online od naszych trenerów Szkoły Jedzenia oraz na grupie wsparcia „Z nami jesz dobrze i wyglądasz dobrze”.
  • Już niedługo podziękujesz sobie zamądry wybór, efektywnie wykorzystany czas i rezultaty

Odwaga sięgania po to, co Ci spać nie daje, to gwarancja powodzenia.
Analiza zabija kreatywność, dlatego idż za głosem serca, a nigdy nie będziesz żałować.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.